Dobrodošli na spletni strani OSNOVNE ŠOLE TONETA ČUFARJA
Ravnateljicamag. Tanja Grünfeld
ravnateljica@tonecufar.com
01 230 87 32
Pomočnica ravnateljiceRomana Bučinel
romana@tonecufar.com
01 230 87 34
TajnicaBarbara Dragar
tajnistvo@tonecufar.com
01 230 87 30
031 379 743
RačunovodkinjaInes Čuk
racunovodstvo@tonecufar.com
01 230 87 36
KnjižničarkaNina Valant
nina.valant@tonetacufarja.si
01 230 87 38
Šolska psihologinjamag. Mojca Horvat
mojca.horvat@tonetacufarja.si
01 230 87 45
Kabinet športnih pedagogovaljaz.bednar@tonetacufarja.si
sasa.dremelj@tonetacufarja.si
01 230 87 43
KuharicaNuška Hauptman
kuhinja@tonercufar,com
01 230 87 39
Šolski zobozdravnikZobki d. o. o.01 434 48 35
Šolski dispanzer ZD MetelkovaJona Rakuš, dr. med.01 472 38 17


TELEFONSKE ŠTEVILKE UČITELJIC/UČITELJEV V PODALJŠANEM BIVANJU

041 460 502 - 1. a

041 460 503 - 1. b

041 460 504 - 2. a + 2.b + dežurni telefon (16.00 do 17.00)

041 460 505 - 3. a

041 460 506 - 3. b

041 460 507 - 4. a

041 460 508 - 4. b

041 460 509 - 5. a + 5. b


Na vaša vprašanja in pobude odgovarjajo:

1. vodenje šole, določanje zadolžitev: ravnateljica mag. Tanja Grünfeld

2. urnik, dejavnosti ob pouku, nadomeščanja učiteljev: pomočnica ravnateljice Romana Bučinel

3. učne in druge težave, pomoč in svetovanje, poklicno usmerjanja, vpis in prepis: šolska psihologinja mag. Mojca Horvat

4. šolska prehrana in jedilniki: vodja šolske prehrane Ana Lea Dornik (analea.dornik@tonetacufarja.si)


E-NASLOVI UČITELJIC IN UČITELJEV:

Tadeja Bandeljtadeja.bandelj@tonetacufarja.si
Aljaž Bednaraljaz.bednar@tonetacufarja.si
Polona Bercepolona.berce@tonetacufarja.si
Nika Bobičnika.bobic@tonetacufarja.si
Ana Burnik Kosiana.burnik@tonetacufarja.si
Patricija Čičmir - Vestić patricija.cicmir@tonetacufarja.si
Ana Lea Dornikanalea.dornik@tonetacufarja.si
Saša Dremeljsasa.dremelj@tonetacufarja.si
Anica Ermananica.erman@tonetacufarja.si
Zdenka Ferenczdenka.ferenc@tonetacufarja.si
Marjana Florjanmarjana.florjan@tonetacufarja.si
Simona Grbacsimona.grbac@tonetacufarja.si
Nuša Hafnernusa.hafner@tonetacufarja.si
Mojca Horvatmojca.horvat@tonetacufarja.si
Franc Hozjanfranc.hozjan@tonetacufarja.si
Vesna Hozjanvesna.hozjan@tonetacufarja.si
Petra Igercpetra.igerc@tonetacufarja.si
Majda Jurkovičmajda.jurkovic@tonetacufarja.si
Tatjana Kastelictatjana.kastelic@tonetacufarja.si
Klaudija Kokaljklaudija.kokalj@tonetacufarja.si
Neža Kokaljneza.kokalj@tonetacufarja.si
Mateja Kolarmateja.kolar@tonetacufarja.si
Polona Kovačpolona.kovac@tonetacufarja.si
Sonja Koželjsonja.kozelj@tonetacufarja.si
Maja Krivecmaja.krivec@tonetacufarja.si
Maja Kukovič Badovinacmaja.kukovic@tonetacufarja.si
Lea Lenčeklea.lencek@tonetacufarja.si
Darija Nemaničdarija.nemanic@tonetacufarja.si
Bernarda Novak Obalbernarda.novak@tonetacufarja.si
Mateja Pencamateja.penca@tonetacufarja.si
Bojana Polak Mijovićbojana.polak@tonetacufarja.si
Eva Prohinareva.prohinar@tonetacufarja.si
Natalija Rajhnatalija.rajh@tonetacufarja.si
Julija Toldijulija.toldi@tonetacufarja.si
Janez Turkjanez.turk@tonetacufarja.si
Ksenija Turšičksenija.tursic@tonetacufarja.si
Nina Valantnina.valant@tonetacufarja.si