Dobrodošli na spletni strani OSNOVNE ŠOLE TONETA ČUFARJA

DOPOLNILNI POUK  je namenjen učencem, ki poleg rednega pouka potrebujejo še dodatno razlago snovi, individualen pristop učitelja.  

Učitelji k dopolnilnemu pouku povabijo učence, za katere menijo, da bi ob obisku dopolnilnega pouka lahko izboljšali svoje znanje in odpravili napake in pomanjkljivosti. 

Učitelji vodijo o dopolnilnem pouku evidenco, ki vsebuje prisotnost učencev ter vsebino in analizo pedagoškega dela. 

Urnik dopolnilnega pouka:

učitelj/icapredmet, razreddan, ura
Tatjana KastelicSLJ, MAT - 2. aponedeljek 13.00-13.25
Eva ProhinarSLJ, MAT - 2. bponedeljek 13.00-13.25
Tadeja BandeljSLJ, MAT - 3. atorek 7.50-8.15
Vesna HozjanSLJ, MAT - 3. bsreda 7.50-8.15
Klaudija KokaljMAT - 4. razredtorek 7.40-8.25
Lea LenčekSLJ - 4. razredsreda 7.40-8.25
Simona GrbacMAT - 5. razredtorek 7.40-8.25
Simona GrbacSLJ - 5. razredčetrtek 7.40-8.25
Bojana Polak MijovićSLJ - 6. razredponedeljek 13.00-13.45
Marjana FlorjanSLJ - 7. razredponedeljek 13.30-14.00, torek 13.30-14.00
Bojana Polak MijovićSLJ - 8. razredtorek 14.00-14.45
Zdenka FerencSLJ - 9. razredsreda 7.40-8.25
Maja Kukovič BadovinacTJA - 6. razredčetrtek 7.40-8.25
Maja Kukovič BadovinacTJA - 7. razredtorek 7.40-8.25
Julija ToldiTJA - 8., 9. razredčetrtek 7.40-8.25
Majda JurkovičMAT - 6. razredtorek 7.40-8.25
Janez TurkMAT - 7. razredčetrtek 7.40-8.25
Mateja PencaMAT - 8., 9. razredsreda 14.00-14.45
Petra IgercKEM - 8., 9. razredponedeljek 13.00-13.45, torek 13.00-13.45
Sonja KoželjFIZ - 8., 9. razredsreda 14.00-14.45


DODATNI POUK  je namenjen učencem z boljšim učnim uspehom, ki pri posameznih predmetih presegajo določene standarde znanja. S poglobljenimi in razširjenimi vsebinami ter z različnimi metodami dela, kot so samostojno učenje, problemski pouk in priprave na tekmovanja, podpira doseganje višjih učnih ciljev. Obisk dodatnega pouka je prostovoljen. 

Urnik dodatnega pouka + priprava na tekmovanja:

učitelj/icapredmet, razreddan, ura
Zdenka FerencSLJ - 8., 9. razredponedeljek 13.00-13.45, torek 14.00-14.45
Maja KrivecTJA - 8., 9. razredpo dogovoru
Petra IgercKEM - 8., 9. razredponedeljek 13.00-13.45, torek 13.00-13.45
Bernarda Novak ObalZGO - 8., 9. razredpo dogovoru
Mateja Penca logika, Vegovo - 6., 7. razredtorek 13.00-13.45
Mateja Pencalogika, Vegovo - 8., 9. razredčetrtek 14.00-14.45
Sonja Koželjfizika - 8., 9. razredsreda 7.40-8.23, petek 7.40-8.25 + po dogovoru
Ana Lea Dornikbiologija - 8., 9. razredsreda 7.40-8.25