Dobrodošli na spletni strani OSNOVNE ŠOLE TONETA ČUFARJA

DATUMI DOPOLDANSKIH IN POPOLDANSKIH GOVORILNIH UR


DOPOLDANSKE GU

1. do 3. razred in PB

DOPOLDANSKE GU

4. do 9. razred

POPOLDANSKE GU

1. do 3. razred in PB

ob 16. uri

POPOLDANSKE GU

4. do 9. razred

ob 16. uri

september26. 9. 2022-30. 9. 202226. 9. 2022-30. 9. 2022
oktober

10. 10. 2022-14. 10. 2022

24. 10. 2022-28. 10. 2022

3. 10. 2022-7. 10. 2022

17. 10. 2022-21. 10. 2022

6. 10. 202213. 10. 2022
november21. 11. 2022-25. 11. 2022

7. 11. 2022-11. 11. 2022

21. 11. 2022-25. 11. 2022

10. 11. 202217. 11. 2022
december

5. 12. 2022-9. 12. 2022

19. 12. 2022-23. 12. 2022

28. 11. 2022-2. 12. 2022

12. 12. 2022-16. 12. 2022

1. 12. 20228. 12. 2022
januar

9. 1. 2023-13. 1. 2023

23. 1. 2023-27. 1. 2023

3. 1. 2023-6. 1. 20231

6. 1. 2023-20. 1. 2023

5. 1. 202312. 1. 2023
februar13. 2. 2023-17. 2. 20320. 2. 2023-24. 2. 20232. 2. 202316. 2. 2023
marec

6. 3. 2023-10. 3. 2023

20. 3. 2023-24. 3. 2023

27. 2. 2023-3. 3. 2023

13. 3. 2023-17. 3. 2023

2. 3. 20239. 3. 2023
april

11. 4. 2023-14. 4. 2023

24. 4. 2023-26. 4. 2023

3. 4. 2023-7. 4. 2023

17. 4. 2023-21. 4. 2023

6. 4. 202313. 4. 2023
maj

8. 5. 2023-12. 5. 2023

22. 5. 2023-26. 5. 2023

3. 5. 2023-5. 5. 2023

15. 5. 2023-19. 5. 2023

29. 5. 2023-2. 6. 2023

4. 5. 202311. 5. 2023

RAZPORED DOPOLDANSKIH GOVORILNIH UR


UČITELJI od 1. do 3. razreda in PBdanura
   Tadeja Bandeljsreda11.20-12.05
   Polona Bercetorek12.15-13.00
   Nika Bobičpetek11.20-12.05
   Vesna Hozjanponedeljek7.40-8.25.
   Tatjana Kastelicponedeljek13.00-13.45
   Neža Kokalj četrtek12.10-12.55
   Mateja Kolartorek11.20-12.05
   Polona Kovaččetrtek12.15-13.00
   Eva Prohinarpetek9.30-10.15
   Ksenija Turšičtorek (1. a),
četrtek (1. b)
12.15-13.00


UČITELJI od 4. do 9. razreda          dan    ura
  Simona Grbacčetrtek11.20-12.05
   Franc Hozjanpetek9.30-10.15
   Klaudija Kokaljsreda11.20-12.05
   Lea Lenčeksreda9.30-10.15
   Aljaž Bednarpetek11.20-12.05
   Ana Burnik Kosiponedeljek12.10-12.55
   Patricija Čičmir - Vestićtorek11.20-12.05
   Ana Lea Dorniksreda9.30-10.15
   Saša Dremeljtorek10.30-11.15
   Anica Ermantorek12.10-12.55
   Zdenka Ferencsreda8.30-9.15
   Marjana Florjansreda11.20-12.05
   Petra Igerc ponedeljek12.10-12.55
   mag. Majda Jurkovičpetek7.40-8.25
   Sonja Koželjtorek10.30-11.15
   Maja Krivecsreda8.30-9.15
   Maja Kukovič Badovinacpetek10.30-11.15
   Bernarda Novak Obalpetek9.30-10.15
   Mateja Pencatorek11.20-12.05
   Bojana Polak Mijovićpetek12.10-12.55
   Natalija Rajhtorek10.30-11.15
   Janez Turkponedeljek11.20-12.05
   Julija Toldi (tudi 1., 2., in 3. razred)četrtek9.30-10.15